Динамо – Олександрія: онлайн-трансляція матчу УПЛ

18 вересня 2021, 19:26
18 вересня у Києві відбудеться центральний поєдинок 8-го туру української Прем'єр-ліги Динамо – Олександрія. Стежте за матчем у нашому текстовому онлайні

Динамо - Олександрія, центральний матч 8-го туру УПЛ / Фото: Колаж: Сьогодні

У суботу, 18 вересня, у восьмому турі чемпіонату України київське Динамо зустрінеться з Олександрією. Матч пройде в Києві на НСК "Олімпійський". Початок поєдинку о 19:30.

Ми проведемо онлайн-трансляцію матчу Динамо – Олександрія з відеоповторами голів.

ДИНАМО – ОЛЕКСАНДРІЯ

90+15’

Кінець матчу

90+14’

Жовта картка

90+14’

Видалення

90+14’

90+13’

90+10’

Заміна

90+8’

90+7’

Пенальті

90+6’

90+1’

Заміна

90’

87’

84’

81’

79’

77’

Заміна

73’

71’

Заміна

69’

Заміна

67’

63’

Заміна

60’

58’

55’

49’

46’

Заміна

45’

Початок другого тайму

45’

Перерва

45’

42’

36’

30’

29’

23’

21’

13’

8’

3’

1’

Початок матчу

Як справи в УПЛ

Київське Динамо впевнено лідирує в українській Прем'єр-лізі. Підопічні Луческу йдуть з мінімальними втратами, вони лише одного разу оступилися, зігравши внічию з Інгульцем (1:1). Відрив "біло-синіх" від Шахтаря і Десни, які займають відповідно 2-ге і 3-тє місця, становить три очки.

Виступ Олександрії на старті чемпіонату став сюрпризом для вболівальників і експертів футболу. Команда напередодні нового сезону змінила головного тренер і оновила свій склад більш ніж на половину. Проте після семи турів "городяни" набрали 14 балів, зазнавши однієї поразки в чемпіонаті 0:1 від Миная. На рахунку підопічних Юрія Гури перемоги над фаворитами елітного дивізіону – Шахтарем і Зорею.

Турнірна таблиця

Історія протистояння

Динамо і Олександрія у всіх турнірах провели між собою 28 матчів. На рахунку "біло-синіх" 21 перемога, у двох поєдинках сильнішими були "городяни". Нічийний рахунок був зафіксований в п'яти зустрічах. Різниця забитих пропущених м'ячів становить 67 – 16 на користь динамівців.

Хто фаворит

Господарі поля безумовні фаворити сьогоднішнього матчу. Коефіцієнт на перемогу Динамо – 1.30, на нічию – 5.20, на перемогу Олександрії – 10.50. Експерти передрікають перемогу "біло-синім" з рахунком 2:0.

Де дивитись

У прямому ефірі поєдинок транслюватиметься на телеканалі 2+2. В інтернеті за матчем можна стежити на платформі OLL.TV.