Що сталося з Меркушиною? Україна провалила жіночу естафету

5 грудня 2021, 15:06
Українська четвірка невдало виступила в естафетній гонці Кубку світу в Естерсунді й посіла 10-те місце

Жіночу естафетну гонку на Кубку світу виграла Франція / Фото: Reuters

Сьогодні, 5 грудня, в Естерсунді відбулися жіночі естафетні гонки. Збірна України виступала у бойовому складі, у якому виборола бронзу на чемпіонаті світу-2021 у словенській Поклюці.

На першому етапі українка Анастасія Меркушина добре відстрілялася, але провально пробігла дистанцію. На передачі естафети відставання українки від лідера було жахливим – 18-те місце та майже півтори хвилини.

Юлія Джима, Дар'я Блашко та Олена Білосюк намагалися щосили виправити ситуацію, але у підсумку лише десяте місце у наших біатлоністок.

Перемогу святкували француженки, які найкраще відстрілялися на всіх етапах.

На другому місці фінішували білоруські біатлоністки. Запекла боротьба розгорнулася за бронзу між Швецією та Норвегією, де удача була на боці шведок.

• 10. Україна (0+11) +4:17,7

Нагадаємо, що у першій гонці на Кубку світу незрозуміле творилося з українською біатлоністкою Анастасією Меркушиною – її трусило, вона не могла дихати.