Чотири пенальті і вилучення. Севілья дивом не програла Зальцбургу на старті Ліги чемпіонів

14 вересня 2021, 22:19
Австрійський клуб тричі виконував пенальті, проте реалізувати зміг лише один із них. Іспанська команда, що грала половину матчу в меншості, відігралася теж після 11-метрового

Іван Ракітіч забиває свій гол з пенальті в матчі Севілья - Зальцбург / Фото: Reuters

У стартовому турі групового раунду Ліги чемпіонів іспанська Севілья і австрійський Зальцбург зіграли внічию з рахунком 1:1.

Незважаючи на те, що фаворитами вважали іспанську команду, ближче до перемоги був чемпіон Австрії. Хоча б тому, що в першому таймі гравцям Зальцбурга пощастило тричі виконати пенальті. Однак голом завершився тільки один удар з 11-метрової позначки – 19-річного хорвата Луки Сучіча. У його ж пасиві і один із промахів.

Ще один пенальті, четвертий в поєдинку, забила Севілья, зрівнявши рахунок на 42-й хвилині завдяки точному удару ще одного хорвата Івана Ракитича. З гри забити нікому не вдалося, хоч іспанці і грали майже весь другий тайм вдесятьох.

ОГЛЯД МАТЧУ

У другому матчі групи G в ці хвилини грають французький Лілль і німецький Вольфсбург.