Чернігів знову без єврокубків? Десна програла Зорі ключовий матч

3 жовтня 2021, 19:17
Луганська Зоря на своєму полі обіграла чернігівську Десну з рахунком 2:0. Завдяки цій перемозі команда Віктора Скрипника впритул наблизилася до лідерів чемпіонату

Матч 10-го туру чемпіонату України Зоря - Десна

У співголовному поєдинку 10-го туру чемпіонату України зустрічалися сусіди по турнірній таблиці – Зоря і Десна.

Зустріч почалася з атак луганців, і вже на 6-й хвилині Зоря заробила право пробити пенальті. Воротар чернігівців Литовка зніс у своєму штрафному Громова, який перехопив невдалу передачу Ковтуна. Помилку свого захисника виправив голкіпер Десни, який відбив удар Булеци.

Атакувальний півзахисник Зорі зумів реабілітуватися за кілька хвилин. Аллах'яр отримав простріл з правого флангу в центрі штрафного, накрутив майже пів команди Десни і віддав пас на Булецу, який з лівого флангу направив м'яч під дальню штангу – 1:0.

Гра проходила з перевагою луганської команди, яка більше контролювала м'яч і завдавала ударів у ворота суперника.

Подвоїти рахунок підопічні Скрипника зуміли в середині другого тайму. На 69-й хвилині Кочергін зіграв на Громова, який красиво прибрав на замаху захисника "сіверян" і точно пробив у дальній кут – 2:0.

Луганці мали шанси довести рахунок до розгромного, але Шахаб і активний Громов свої моменти не реалізували.

Завдяки цій перемозі Зоря довела свою безпрограшну серію до семи матчів і вийшла на четверте місце в турнірній таблиці.

Чернігівська Десна зазнала другої поразки поспіль, але зберегла за собою сьоме місце.