Буффон добув "Ювентусу" суху перемогу в Кубку і в 43 роки хоче новий контракт

27 січня 2021, 23:59
Туринська команда зі знаменитим воротарем легко обіграла СПАЛ

Джанлуїджі Буффон / Фото: Reuters

У середу відбулося ще два чвертьфінальні поєдинки Кубку Італії. У першому з них гол Маліновського допоміг "Аталанті" вибити "Лаціо" з Кубку. А пізно ввечері "Ювентус" розправився на своєму полі зі СПАЛом – 4:0. Причому Кріштіану Роналду не було навіть у заявці на гру.

Господарі забили по два м'ячі в кожному з таймів у ворота колективу Серії В. До перерви відзначилися Мората (з пенальті) і Фработта, після – Калусевські та К'єза. Місце в воротах наставник "Юве" Андреа Пірло довірив колишньому партнеру – Джанлуїджі Буффону. Легендарний голкіпер отримав своєрідний подарунок на день народження: 28 cічня йому виповнюється 43 роки. Роботи у нього було небагато, СПАЛ завдав по три удари в площину і повз ворота.

В інтернеті йшла пряма трансляція зустрічі.

Водночас стало відомо, що Буффон розраховує на продовження контракту зі "Старою Синьйорою". Про це повідомив у соцмережах журналіст Ніколо Скіра.

Чемпіон світу 2006 року хоче стати найстаршим футболістом чемпіонату Італії. У нинішньому сезоні він є дублером поляка Войцеха Щенсного і провів всього 7 матчів. Нагадаємо, в "Ювентус" він прийшов у 2001 році з "Парми" і вибував тільки на сезон 2018/2019 – до французького "ПСЖ".

Transfermarkt оцінює кіпера в 1 млн євро. До речі, днями Буффон наїхав на Роналду: "Міг би забити мені менше".