Україна в плей-оф ЧС-2022: відео голів і огляд матчу проти Боснії

16 листопада 2021, 23:05
16 листопада у Зениці на стадіоні "Біліно Поле" у заключному турі відбору на ЧМ-2022 зустрічалися Боснія та Герцеговина та Україна. Пропонуємо до вашої уваги найяскравіші моменти гри

Боснія VS Україна

Ми проводили онлайн матчу Боснія – Україна із докладним описом усіх ключових моментів.

Огляд матчу Боснія – Україна

У першому таймі українці більше володіли м'ячем та створили більше небезпечних моментів, але м'яч наполегливо не летів у сітку воріт наших суперників.

Однак перед самою перервою боснійці ледь не відкрили рахунок у матчі, коли після кутового пробивав головою Денніс Хаджикадунич, але Георгій Бущан у фантастичному стрибку врятував наші ворота, а потім м'яч подалі вибили захисники.

На 58-й хвилині українцям таки вдалося відкрити рахунок. Олександр Зінченко відгукнувся на простріл із лівого флангу та розстріляв порожні ворота!

А на 79-й хвилині Артем Довбик, який вийшов на заміну, втік на побачення з голкіпером і довів рахунок до 2:0 на нашу користь.