Без Селезньова і бити нема кому! Минай із одним ударом за матч розгромлений Дніпром-1

1 листопада 2021, 20:12
Дніпро-1 розгромив Мінай у матчі 13-го туру чемпіонату України та як мінімум на кілька годин вийшов на четверте місце у турнірній таблиці Прем'єр-ліги

Дніпро-1 розгромив Минай / Фото: Офіційний сайт СК "Дніпро-1"

Вже на 9-й хвилині Олексій Гуцуляк відкрив рахунок у матчі, а ще до перерви Артем Довбик та Олександр Пихаленок довели рахунок до розгромного.

Другий тайм виявився не таким багатим на забиті м'ячі, проте ще раз господарі поля змогли розписатися у воротах гостей відмітився Назарій Русін, який вийшов на поле за п'ять хвилин до цього. Підсумковий рахунок матчу – 4:0.

Дивно, що Дніпро-1 забив лише чотири м'ячі, адже за весь матч вони завдали 18 ударів, 10 із них – у ворота. Для порівняння, у Миная лише один удар за матч.

Зазначимо, що закарпатський клуб грав без свого зіркового нападника Євгена Селезньова.

Дніпро-1 набрав 25 балів та піднявся на четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату України. Але вже сьогодні ввечері їх може обійти Ворскла, якщо не програє Чорноморцю. Розклад та результати 13-го туру УПЛ є на нашому сайті.