Без Мессі ніяк: Барселона програла Реалу у Суперкубку Іспанії

12 січня 2022, 23:40
Каталонська команда ніяк не може перервати смугу невдач, що почалася після відходу легенди клубу Ліонеля Мессі

Барселона vs Реал / Фото: Reuters

У Ріяді, столиці Саудівської Аравії, відбулося Ель Класіко у рамках 1/2 фіналу Суперкубку Іспанії. Ми вели онлайн матчу Барселона – Реал на нашому сайті.

Реал у матчі з Барселоною був фаворитом з огляду на проблеми каталонців у нинішньому сезоні. І "вершковим" таки вдалося виграти, проте зробити це було нелегко.

На забитий м'яч Вінісіуса у першому таймі "синьо-гранатові" відповіли голом у роздягальню Люка Де Йонга.

ГОЛ ВІНІСІУСА

ГОЛ ЛЮКА ДЕ ЙОНГА

У другому таймі повторився сценарій першої 45-хвилинки. На гол Каріма Бензема "гранатові" відповіли влучним ударом Фаті. 2:2 – рахунок поєдинку в основний час.

ГОЛ БЕНЗЕМУ

ГОЛ ФАТІ

У додатковий час фінальну крапку поставив Федеріко Вальверде, гол якого приніс Реалу перемогу та путівку у фінал Суперкубку Іспанії.

ГОЛ ВАЛЬВЕРДЕ

У фіналі Суперкубку Іспанії Реал зіграє проти переможця півфіналу між мадридським Атлетіко та Атлетіком із Більбао.