Баварія – Вільярреал: онлайн-трансляція Ліги чемпіонів

12 квітня 2022, 21:59
Дивимося матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів разом – похвилинний коментар гри, яскраві фото зі стадіону в Мюнхені та відео-повтори голів

Баварія – Вільярреал. Онлайн трансляція матчу Ліги чемпіонів 12 квітня / Фото: Колаж: Сьогодні

О 22:00 розпочнеться чвертьфінальний матч у відповідь Ліги чемпіонів Баварія – Вільярреал. Чи зможе найсильніша європейська команда (за клубним коефіцієнтом УЄФА) пробитися до півфіналу Ліги чемпіонів – дізнаємось вже сьогодні ввечері!

Онлайн-трансляція Баварія Вільярреал

90+5’

Кінець матчу

90+4’

90+3’

Заміна

90+1’

Жовта картка

90’

90’

Заміна

88’

Гол

88’

87’

Заміна

84’

Заміна

84’

Заміна

82’

82’

Заміна

75’

71’

70’

59’

56’

55’

53’

52’

Гол

50’

46’

Початок другого тайму

45+3’

Перерва

45+1’

45’

42’

39’

37’

33’

29’

27’

25’

20’

17’

16’

12’

11’

10’

6’

4’

3’

2’

1’

Початок матчу

Перший матч тиждень тому відбувся в Іспанії. Тоді перемогу з мінімальним рахунком здобув Вільярреал (1:0), і цей результат багато хто сприйняв як сенсацію.

Огляд матчу Вільярреал – Баварія 1:0

Що далі? Півфінали Ліги чемпіонів

Переможець сьогоднішнього протистояння у раунді зіграє з Бенфікою або Ліверпулем. Перша гра цих команд завершилася впевненою виїзною перемогою англійців (3:1), тому сьогодні Ліверпуль на своєму полі, ймовірно, закріпить успіх і вийде в 1/2 фіналу.

У другій половині сітки у півфінал зіграють Манчестер Сіті/Атлетіко (1:0) проти Челсі/Реал (1:3).

Анонс матчу

Орієнтовні склади за версією іспанського видання AS. На думку експертів, тренер Вільярреала Емері не вноситиме жодних змін до складу порівняно з першим матчем. Нагельсманн перемістить на фланг Мусіалу, щоб поставити Горецьку в центр. А Гнабрі, який вийшов тиждень тому у старті, цього разу залишиться на лавці.

Моменти тренувань Баварії перед грою з Вільярреалом:

Унай Емері, тренер Вільярреала:

Ми повинні виявити повагу до Баварії. Це буде дуже важкий матч, але ми маємо розуміти, як реагувати. Знаємо, що вони звикли забивати вдома багато голів – це природно для них. Вони теж нас поважають, але якщо Баварія покаже свої найкращі риси, то буде фаворитом. У себе вдома вони відчуватимуть свою силу і підійдуть до гри з оптимізмом.

Юліан Нагельсманн, тренер Баварії:

Ми не можемо дати Вільяреалу час знайти свій ритм. Треба грати агресивніше, стати для суперника неприємнішим опонентом. При цьому ми не повинні про це міркувати надто багато. Потрібно показати все на полі.