Арсенал вдарився об дно – Ліверпуль розгромив канонірів, Челсі крупно програв аутсайдеру

4 квітня 2021, 09:20
Чемпіонат Англії з футболу відновився несподіваними результатами

/ Фото: Reuters

Після матчів на рівні збірних Європа повертається до національних чемпіонатів. Англійська Прем'єр-ліга відкрила 30-й тур чотирма матчами, і результати в деяких з них здивували. Тим часом Зінченко ледь не розчавив на машині качку.

Все почалося з домашнього фіаско Челсі. Підопічні Томаса Тухеля, які займають четверте місце, не просто програли 19-й команді ліги, а були непристойно розгромлені Вест Бромвічем – 2:5. Правда, велику роль у матчі зіграло видалення Тьягу Сілви на 29-й хвилині за рахунку 1:0 на користь лондонців. А далі – покотилося... До цього Челсі з німецьким наставником не пропустив у п'яти іграх жодного м'яча.

Манчестер Сіті зміцнив своє лідерство, обігравши в гостях Лестер – 2:0. М'ячі у другому таймі забили француз Менді, який заміняв Олександра Зінченка, і бразилець Жезус. МанСіті пропустив найменше голів (26) з усіх команд єврочемпіонатів ТОП-5 і 28 (!) разів зберігав свої ворота сухими.

А ось Арсенал, за словами свого тренера Мікеля Артети, постукав у дно. Лондонська команда зазнала від Ліверпуля найбільшої домашньої поразки в історії – 0:3. Дубль зробив португалець Діогу Жота, ледь вийшовши на заміну, ще один м'яч забив Мохамед Салах.

Арсенал застряг в середині таблиці, а Ліверпуль наблизився до Челсі, хоча і залишається п'ятим.

Днями в Англії несподівано помер капітан футбольної команди, в клубі приховують причину загибелі.