22 вересня 21:00
Шахтар --
Динамо --
24 вересня 19:30
Колос --
Ворскла --
25 вересня 14:00
Олександрія --
Маріуполь --
25 вересня 17:00
Шахтар --
Верес --
25 вересня 19:30
Рух --
Динамо --
26 вересня 14:00
Минай --
Львів --
26 вересня 17:00
Дніпро-1 --
Зоря --
26 вересня 19:30
Десна --
Металіст 1925 --
27 вересня 19:30
Чорноморець --
Інгулець --
2 жовтня 00:00
Динамо --
Шахтар --
2 жовтня 00:00
Зоря --
Десна --
2 жовтня 00:00
Колос --
Чорноморець --
2 жовтня 00:00
Ворскла --
Інгулець --
2 жовтня 00:00
Львів --
Дніпро-1 --
2 жовтня 00:00
Верес --
Олександрія --
2 жовтня 00:00
Маріуполь --
Рух --
2 жовтня 00:00
Металіст 1925 --
Минай --
22 вересня 21:00
Шахтар --
Динамо --
28 вересня 19:45
Аякс --
Бешикташ --
28 вересня 19:45
Шахтар --
Інтер --
28 вересня 22:00
ПСЖ --
Манчестер Сіті --
28 вересня 22:00
Лейпциг --
Брюгге --
28 вересня 22:00
Порту --
Ліверпуль --
28 вересня 22:00
Мілан --
Атлетіко --
28 вересня 22:00
Боруссія Д --
Спортинг --
28 вересня 22:00
Реал --
Шериф --
29 вересня 19:45
Аталанта --
Янг Бойз --
29 вересня 19:45
Зеніт --
Мальме --
29 вересня 22:00
Баварія --
Динамо --
29 вересня 22:00
Бенфіка --
Барселона --
29 вересня 22:00
Манчестер Юнайтед --
Вільярреал --
29 вересня 22:00
Вольфсбург --
Севілья --
29 вересня 22:00
Зальцбург --
Лілль --
29 вересня 22:00
Ювентус --
Челсі --

Металіст, Карпати, Оболонь в боротьбі за Кубок України: пряма трансляція матчів і результати

22 команди продовжать похід за Кубком України в третьому попередньому раунді
31 серпня і 1 вересня пройдуть матчі третього раунду Кубка України
31 серпня і 1 вересня пройдуть матчі третього раунду Кубка України / Фото: УАФ

Сьогодні, 31 серпня, дев'ятьма матчами стартує третій попередній етап Кубка України. Два поєдинки відбудуться 1 вересня.

На цій стадії турніру не беруть участь представники Прем'єр-ліги. Майже всі матчі можна подивитися безкоштовно на YouTube.

Реклама

31 серпня

15:00. Епіцентр (Дунаївці) – Нива (Тернопіль) – 1:0

Реклама

16:30. Буковина (Чернівці) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 1:1, п.п. 2:4

16:30. Нікополь (Нікополь) – Таврія (Сімферополь) – 0:3

Реклама

16:30. Балкани (Зоря) – ВПК-Агро (Вишневе) – 1:3

17:00. Чернігів (Чернігів) – Альянс (Долина) – 1:5

18:00. Металург (Запоріжжя) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 2:3

19:00. Карпати (Львів) – Волинь (Луцьк) – 2:3

19:00. ЛНЗ (Черкаси) – Олімпік (Донецьк) – 2:1

19:00. Оболонь (Київ) – Полісся (Житомир) – 1:0

1 вересня

16:30. Скорук (Томаківка) – Металіст (Харків) – 0:3

17:00. Миколаїв (Миколаїв) – Вовчанськ (Покотилівка) – 4:1

Дивіться, як пройшли матчі другого попереднього раунду Кубка України

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Опитування
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
8
23:2
22
2
8
19:4
19
3
8
12:12
16
4
8
13:8
16
5
8
15:7
15
7
8
16:9
14
8
8
8:8
11
9
8
6:10
8
10
7
5:12
8
11
8
8:14
7
13
7
5:9
6
16
8
4:13
3
Показати бiльше
Пʼятниця, 24 вересня

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти