Зірка "Реала" Карім Бензема під час матчу зламав мізинець на руці

14 січня 2019, 10:40
Французький форвард отримав травму наприкінці першого тайму поєдинку проти "Бетіса" і був замінений

Карім Бензема. Фото AFP

Нападник мадридського "Реала" Карім Бензема отримав перелом пальця руки в матчі чемпіонату Іспанії з футболу з "Бетісом", повідомляється на офіційному сайті клубу. "Королівський клуб" в неділю обіграв на виїзді "Бетіс" з рахунком 2:1 в матчі 19-го туру Прімери. Французький форвард отримав травму наприкінці першого тайму і був замінений

Як наголошується в повідомленні, у Бензема діагностований перелом фаланги мізинця правої руки, термін відновлення футболіста не уточнюється. У поточному сезоні форвард зіграв 30 матчів за "Реал" у всіх турнірах, забив 12 голів.

Раніше ми писали, що Ураїна отримала ще одного футболіста в ТОП-5 чемпіонатах: Василь Кравець перейшов в "Леганес". Молодий футболіст підписав контракт із клубом чемпіонату Іспанії на чотири з половиною роки.

Нагадаємо, що Мессі став першим футболістом, який забив 400 голів у чемпіонаті Іспанії. "Барселона" розгромила "Ейбар" і на п'ять очок відірвалася від другого місця, Лео Мессі забив один гол.

Раніше ми склали рейтинг українських футболістів у соцмережахх: лідирує Євген Коноплянка.