Знаменитий дзюдоїст Тедді Рінер завоював золото ЧС в восьмий раз поспіль

2 вересня 2017, 21:24
Французький спортсмен не програє на чемпіонатах світу з 2007 року

Тедді Рінер. Фото AFP

Дворазовий олімпійський чемпіон француз Тедді Рінер завоював " золото " на чемпіонаті світу з дзюдо в Будапешті і став восьмиразовим переможцем світової першості .

У фіналі категорії понад 100 кг Рінер переміг бразильця Давида Моуру . Таким чином , Рінер не програє на чемпіонатах світу з 2007 року . Бронзові нагороди завоювали бразилець Рафаель Сілва і Тувшинбаяра Найдан з Монголії .

На Олімпіаді-2016 Рінер завоював свою другу золоту медаль.

У жінок в категорії понад 78 кг золото завоювала китаянка Юй Сун , що перемогла у фіналі японку Сару Асахіну . Третє місце зайняли Ірина Кіндзерська з Азербайджану і Мінчжон Кім з Південної Кореї .

Відзначимо , що на чемпіонаті світу з боксув фінал вийшов українець Олександр Хижняк. Він гарантував собі як мінімум срібну медаль .