Знаменита хорватка Бланка Влашич не змогла завоювати "золото" в стрибках у висоту

29 серпня 2015, 15:14
Медалістки стрибків у висоту взяли планку на рівні 2,01 метра

<p>Бланка Влашич. Фото AFP</p>

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні проходить передостанній , восьмий день змагань.

Завершилися змагання в стрибках у висоту у жінок. Знаменита хорватська легкоатлетка Бланка Влашич не змогла перемогти , ставши другою . "Золото" завоювала росіянка Марія Кучина , "бронза" у ще однієї представниці цієї країни Анні Чічеровій . Всі медалістки взяли висоту 2,01 метра і не змогли підкорити планку на висоті 2,03 метра. Місця розподілялися по додатковими показниками. Чичерова взяла висоту 2,01 метра з другої спроби і тому стала третьою , а Влашич поступилася Кучиній лише тому, що з другої спроби взяла одну з початкових висот – 1,92 метра.

Українки в цьому виді у фінал пробитися не змогли. Оксана Окунєва посіла 14-е місце з результатом 1,89 метра , Ірина Геращенко стала 23-ю ( 1,85 метра) , Юлія Левченко – 24 -ю ( 1,85 метра).

Всі новини чемпіонату світу з легкої атлетики.