Гольова засуха в Кропивницькому: "Зірка" і "Олександрія" зіграли внічию

31 березня 2018, 15:54
Глядачі в Кропивницькому не побачили голів у матчі 28 туру чемпіонату України

"Зірка" - "Олександрія" - 0:0. Фото ФК "Олександрія"

В матчі 25 туру української Прем'єр-ліги " Зірка " і " Олександрія " зіграли внічию . Поєдинок пройшов у суботу в Кропивницького і завершився з рахунком 0 : 0 .

Після цього матчу в активі "Зірки" стало 23 очки – команда посідає третє місце в таблиці " другої шістки " чемпіонату України . У " Олександрії " стало 26 очок і друге місце .

Свій наступний матч " Зірка " проведе 9 квітня проти " Карпат " у Львові , а " Олександрія " 7 квітня прийме " Сталь " .

"Зірка" – "Олександрія" – 0: 0 (0: 0)
Жовті картки : Загальский ( 5 ) , Авер'янов ( 57 ) – Довгий ( 63 )

Нагадаємо , що в попередньому турі чемпіонату України
"Зірка" мінімально обіграла "Олімпік"на засніженому стадіоні в Києві . Матч завершився з рахунком 1 : 0 , все вирішив автогол у другому таймі .

У свою чергу , " Олександрія " в попередньому турі Прем'єр – лігизіграла внічию з "Карпатами" – 1:1Після перерви на засніженому полі командам вдалося обмінятися голами . Господарі першими відкрили рахунок , коли Паламар розібрався краще за всіх у штрафному суперника після стандарту , але через сім хвилин Швед завершив точним ударом атаку львівської команди .