Зінченко привіз гол, але суддя допоміг йому піти у відрив від "Ліверпуля": огляд матчу "МанСіті" – "Уотфорд"

10 березня 2019, 09:26
Команда українця обіграла суперника за допомогою м'яча, забитого з офсайду. А сам Зінченко допустив ляп в обороні

/ Фото: AFP

"Манчестер Сіті" в матчі чемпіонату Англії обіграв "Уотфорд" з рахунком 3: 1 і відірвався від "Ліверпуля" на 4 очки. Українець Олександр Зінченко відіграв за переможців все 90 хвилин. Але перемога виявилася скандальною – господарям допоміг суддя.

ОГЛЯД МАТЧУ "МАНЧЕСТЕР СІТІ" – "УОТФОРД" – 3:1

Рахім Стерлінг відкрив рахунок в матчі на 46-й хвилині після офсайду. У момент, коли Агуеро скинув йому м'яч грудьми, Стерлінг знаходився в положенні поза грою. Цікаво, що лайнсмен Едріан Холмс зафіксував офсайд, але головний арбітр Пол Тірні засумнівався, щось обговорив з помічником і таки зарахував гол.

"Не знаю, що там було з рішенням асистента арбітра, але я молився, щоб м'яч зарахували. Так, нам трохи пощастило", – сказав Стерлінг, який в результаті оформив хет-трик за 13 хвилин і 12 секунд.

А ось коуч "МанСіті" Пеп Гвардіола навіть почав вибачатися: "У наступному сезоні введуть VAR, і гра стане більш справедливою. Перепрошую, якщо був офсайд. Ми проголосували за запуск VAR вже з початку нинішнього сезону, але інші клуби відмовилися".

Відзначимо, що гол престижу "Уотфорд" забив після помилки Олександра Зінченка, який впустив Деулофеу.

МАНЧЕСТЕР СІТІ – УОТФОРД – 3:1