Зінченко допоміг МанСіті обіграти ПСЖ у півфіналі Ліги чемпіонів

28 квітня 2021, 23:52
З Парижа Манчестер Сіті привіз виїзну перемогу над Парі Сен-Жерменом у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

У Парижі завершився перший півфінальний матч Ліги чемпіонів Парі Сен-Жермен – Манчестер Сіті. Британці здобули виїзну перемогу – 2:1. В одному з голів узяв участь українець Олександр Зінченко.

ПСЖ вдалося забити швидкий гол. Вже на 15-й хвилині Маркіньйос після навісу з кутового послав м'яч у сітку.

Однак розвинути успіх французи не змогли. Футболісти МанСіті добряче оборонялися, нейтралізуючи зусилля Неймара і Мбаппе.

Розклад не полі змінила заміна у англійців. На 62-й хвилині на поле вийшов Олександр Зінченко.

І вже через дві хвилини українець відзначився гольовою передачею. Віддав на Кевіна де Брюйне, який робив закид у штрафний, але м'яч влетів у дальній кут.

А незабаром Марез потужним ударом зі штрафного приніс перемогу Манчестер Сіті. ПСЖ, до всіх бід, ще й догравав матч у меншості. Це Гуей отримав червону картку за грубий фол.

Дивіться також: Відео голів та найкращих моментів матчу ПСЖ – МанСіті

Парі Сен-Жермен – Манчестер Сіті – 1:2
Голи: Маркіньйос (15) – де Брюйне (64), Марез (71)
Вилучення: Гуей (77)

Матч-відповідь – 4 травня в Манчестері.

Нагадаємо, що вчора також був зіграний один поєдинок 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Реал на своєму полі зіграв внічию із Челсі.