Зінченко відіграв весь матч проти "Боруссії" в Кубку чемпіонів

21 липня 2018, 10:05
Український футболіст провів всі 90 хвилин на позиції лівого захисника в матчі в США

Олександр Зінченко в матчі проти "Боруссі

Англійський "Манчестер Сіті" поступився дортмундській "Боруссії" в матчі Міжнародного кубка чемпіонів по футболу в США. Перша зустріч турніру, яка пройшла в Чикаго, завершилася перемогою німецького клубу з мінімальним рахунком 1: 0. Пенальті на 28-й хвилині реалізував Маріо Гетце.

Український футболіст "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко відіграв весь матч на позиції лівого захисника, на якій його в команді бачить Хосеп Гвардіола. Крім Зінченка, лише три інших гравця "МанСіті" провели весь матч без замін. Нагадаємо, що Кубок чемпіонів – товариський турнір, на якому дозволено більшу кількість замін, ніж в офіційних іграх.

У наступному матчі "Манчестер Сіті" 26 липня зіграє з "Ліверпулем".

Яскраві кадри матчу "Манчестер Сіті" – "Боруссія
":

Манчестер Сіті – Боруссія – 0:1. Фото AFP

У Кубку беруть участь 18 провідних європейських клубів з шести країн . Матчі проводяться на стадіонах в США ( 15 арен ) , Європі ( 7 ) і Сінгапурі ( 1 ) . Турнір проводиться за системою клубних чемпіонатів , з нарахуванням очок за результат . Останній матч за календарем відбудеться 12 серпня .

Раніше ми писали , що український півзахисник Олександр Зінченко проведе передсезонну підготовку з "Манчестер Сіті". "Городяни " на своєму акаунті в Twitter оголосили список футболістів , які летять з командою на збір в США . Серед гравців , які вирушили з командою на підготовку , присутній і гравець збірної України .

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація , щоОлександр Зінченко переходить в "Вулверхемптон".Сума трансферу півзахисника збірної України з бонусами може скласти 16 млн фунтів .