Страшна травма Мессі: як лідер "Барселони" ледь не зламав руку

21 жовтня 2018, 08:42
Відео епізоду матчу "Барселона" – "Севілья", в якому один з кращих футболістів світу отримав травму

Мессі отримав травму в матчі "Барселона

Нападник "Барселони" Ліонель Мессі отримав травму в першому таймі домашнього матчу дев'ятого туру чемпіонату Іспанії проти "Севільї". Аргентинець невдало впав на газон після зіткнення з хавбеком гостей Франко Васкес – він намагався проскочити з м'ячем повз нього і ще одного суперника, Гільєрме Арани. Мессі пошкодив праву руку.

До моменту травми Мессі встиг забити гол у цьому матчі, відзначившись на 12-й хвилині після передачі форварда Луїса Суареса. А на другій хвилині він асистував Філіпе Коутіньйо. Матч "Барселона" – "Севілья" в підсумку завершився з рахунком 4: 2, каталонський клуб очолив турнірну таблицю чемпіонату Іспанії

Відео травми Лео Мессі

Прес – служба каталонського клубу повідомляє , що Мессі пропустить як мінімум три тижні . Таким чином , нападник " Барселони " не зможе взяти участь в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів проти італійського " Інтера " і матч проти мадридського " Реала " в чемпіонаті Іспанії . Найближчий матч , до якого Мессі може відновитися – гостьова зустріч в Ла Лізі проти " Атлетіко " , яка відбудеться 24 листопада .

Зазначимо, що в суботу Андрій Ярмоленко оступився і отримав травму:українця відвезла з поля медична машина .