Жерсон Родрігес передав привіт Михайличенку: тепер у нього в Туреччині більше голів, ніж за "Динамо"

20 червня 2020, 10:31
Півзахисник з Люксембургу забив лідеру Суперліги, але його команда все одно програла

Жерсон Родрігес. Фото: ankaragucu.org.tr

Футболіст київського "Динамо" Жерсон Родрігес забив черговий гол за турецький "Анкарагюджю", де він виступає на правах оренди. Гравець збірної Люксембургу відзначився в матчі 28-го туру чемпіонату Туреччини з "Істанбулом" ударом з 11-метрової позначки вже на 12-й хвилині. До речі, раніше ми писали, що Жерсона Родрігеса хочуть бачити у Франції.

Проте цей гол не врятував його команду від поразки – "Істанбул" після перерви забив двічі і поїхав додому з вольовою перемогою 2:1. Відзначимо, що після 27 турів "Істанбул" очолює турнірну таблицю чемпіонату Туреччини, а "Анкарагюджю" йде другим з кінця.

Родрігес перейшов уч "Динамо" минулого літа з японського "Джубіло Івата" за 2 мільйони євро. За киян він провів 12 матчів у першій половині сезону і забив два голи, але через конфлікт з головним тренером Олексієм Михайличенком перестав потрапляти до складу і взимку був відправлений в оренду в Туреччину.

У чемпіонаті Туреччини він вже встиг провести дев'ять матчів і забити чотири голи – це більше, ніж він забив за півроку в Україні.

Нагадаємо, що раніше з'явилися подробиці скандальної поведінки люксембуржця. Крім конфлікту з тренером Родрігес відзначився тим, що приїжджав на тренування "Динамо" з перегаром. При цьому уточнювалося, що порушенням режиму Жерсон відрізнявся і в попередніх командах.

Дивіться, як Жерсон Родрігес забив у свої ворота і приніс перемогу збірній України: