Жеребкування півфіналів Кубка України відбудеться в березні

30 листопада 2017, 23:57
Базовим днем проведення поєдинків є 18 квітня

Як повідомляє Федерація футболу України, півфінальні пари Кубка України стануть відомі на початку березня 2018 року. Точна дата жеребкування визначиться пізніше. Базовим днем проведення матчів є 18 квітня.

Нагадаємо, що вчора відбулися чвертьфінальні поєдинки турніру.

"Маріуполь" в гостях здобув вольову перемогу над "Ворсклою". Поєдинок завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Олександра Бабича.

"Динамо" здобуло перемогу над чернігівською "Десною". Поєдинок пройшов у Чернігові на засніженому полі і завершився з рахунком – 2: 0 на користь команди Олександра Хацкевича.

"Шахтар" розгромив третю команду чемпіонату України "Верес" з рахунком 4: 0. Голи у складі переможців забивали Факундо Феррейра (7-а хвилина), Бернард (45), Марлос (63) і Густаво Бланко Лещук (83). Цікаво, що вже в найближчі вихідні ці команди зійдуться в поєдинку чемпіонату України.

"Дніпро-1 здобув перемогу над ФК "Львів", забивши вирішальний гол на останній хвилині другого тайму додаткового часу.