Жіночий спринт на Кубку світу з біатлону: стартові номери українок

8 грудня 2018, 12:02
Час початку спринтерської гонки в Словенії, де дивитися етап і стартові номери українських біатлоністок

Юлія Джима. Фото AFP

У суботу, 8 грудня , в словенській Поклюці пройде жіноча спринтерська гонка в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону . Початок гонки – о 15:15 за київським часом . На старт вийдуть п'ять українських біатлоністок : Валя Семеренко , Анастасія Меркушина , Юлія Джима , Юлія Журавок та Олена Підгрушна . Жіночий спринт в прямому ефірі покаже канал UAПерший .

Стартові номери українських біатлоністок на спринт в Поклюці:

15. Валя Семеренко
22. Анастасія Меркушина
28. Юлія Джима
60. Юлія Журавок
99. Олена Підгрушна

Нагадаємо, що в п'ятницю в Поклюці пройшла чоловіча спринтерська гонка. Перемогу здобув норвежець Йоханнес Тінгнес Бе. Українські біатлоністи показали , що зі стрільбою у них все в порядку , а ось над швидкістю потрібно ще попрацювати . Кращим був Артем Прима , який потрапив в ТОП – 20 (13 – е місце ) , Сергій Семенов показав 37 – ий час .

Нагадаємо, що в четверЮлія Джима виграла індивідуальну гонку Кубка світуОлена Підгрушна і Анастасія Меркушина в тій гонці фінішували в ТОП – 20 .

Додамо, що перший етап Кубка світу з біатлону сезону – 2018/2019 для України почавсяз бронзових нагород , які в одиночній змішаній естафеті здобули Анастасія Меркушина та Артем Тищенко .