Жіноча збірна України провалила естафету на Кубку світу з біатлону

19 січня 2019, 18:26
В естафеті на етапі Кубка світу в Рупольдінгу наші біатлоністки відстали від переможниць майже на чотири хвилини і посіли підсумкове 15-е місце

/ Фото: AFP

Жіноча команда Франції з біатлону перемогла в естафеті на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдінгу. Француженки фінішували з часом 1 годину 9 хвилин 27,7 секунди, використавши чотири додаткові патрони на вогневих рубежах. Друге місце посіла команда Норвегії (+11,5 секунди; 7 патронів), третіми стали спортсменки команди Німеччини (+23,4; 9).

Збірна України відстала від переможців майже на чотири хвилини, зайнявши підсумкове 15-е місце. Наші біатлоністки використовували 7 додаткових патронів. У складі української команди в естафеті бігли Анастасія Меркушина, Валя Семеренко, Юлія Журавок і Віта Семеренко.

У неділю на етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдінгу пройдуть мас-старти, в яких Україну представлятиме лише Дмитро Підручний.

Раніше українські чоловіки посіли сьоме місце в естафеті на етапі КС у Рупольдінгу. А переможцями стали норвезькі біатлоністи.