Жовта субмарина потонула. Ліверпуль зробив заявку на фінал ЛЧ

28 квітня 2022, 00:11
Ліверпуль зламав опір Вільярреала у першому півфінальному матчі ЛЧ, здобувши перемогу з рахунком 2:0

Ліверпуль vs Вільярреал / Фото: Reuters

У середу, 27 квітня, відбувся півфінальний матч Ліги чемпіонів, у якому Ліверпуль зустрічався із Вільярреалом. Ми вели онлайн матчу Ліверпуль – Вільярреал на нашому сайті.

"Жовта субмарина" зуміла зберегти "сухими" ворота у першому таймі, але в наступній 45-хвилинці не змогла стримати мерсисайдців.

На 53-й хвилині зустрічі м'яч у власні ворота відправив гравець Вільярреала Еступіньян.

А через дві хвилини Мане подвоїв перевагу Ліверпуля. Салах тонко прокинув повз захист Вільярреала на сенегальця і Садіо без опіки відправив м'яч у ворота гостей.

Остаточний рахунок у поєдинку – 2:0. Ліверпуль забезпечив гарний заділ перед матчем у відповідь в Іспанії.

ЛІВЕРПУЛЬ – ВІЛЬЯРРЕАЛ – 2:0

Голи: Естуміньян, 53, Мане, 55;

Ліверпуль: Аліссон – Александр-Арнольд (Гомес, 81), Конате, ван Дейк, Робертсон – Хендерсон (Кейта, 72), Фабіньо, Алькантара – Салах, Мане (Жота, 72), Діас (Орігі, 81).

Вільярреал: Рульї – Фойт, Альбіоль, Пау Торрес, Еступіньян (Трігерос, 72) – Чуквуезе (Діа, 72), Парехо (Ор'є, 72), Капу, Коклен (Педраса, 57) – Ло Чельсо, Данджума (Алькасер, 86).