Запальний танець, особистий рекорд і виліт красунь: як українки виступають на ЧС з легкої атлетики

28 вересня 2019, 21:35
Ірина Климець посіла п'яте місце в метанні молота, Наталія Прищепа і Ольга Ляхова не змогли пробитися у фінал

/ Фото: Reuters

Субота, 28 вересня, – другий день на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Катарі. Україна за медалі побореться пізно ввечері, коли на старт вийдуть наші ходоки на 50 кілометрів. Відзначимо, що всі змагання поза стадіоном заплановані на пізній час через жахливу спеку в Досі. Навіть вночі тут більше 30 градусів, вчора під час марафону дівчата падали без свідомості.

Ірина Климець в секторі для метання молота показала свій кращий в кар'єрі результат – 73.56 метра! Це дозволило 24-річної атлетки посісти п'яте місце в підсумковому протоколі на ЧС-2019. Перед Олімпіадою-2020 це результат, які дає надії. Сама Ірина навіть виконала свій коронний запальний танець:

Вже завершили боротьбу за медалі в бігу на 800 метрів наші Ольга Ляхова та Наталія Прищепа. Обидві дівчини раніше пробилися в півфінал, але до фіналу не добігли. Ольга показала підсумковий восьмий результат в півфіналі (2:00.72), а Наталя стала 15-й (2:01.24).

Ольга Ляхова була дуже близька до фіналу. Фото Reuters

Збірна України в змішаній естафеті 4 по 400 метрів не пробилася до фіналу, показавши 13-й час (3:17.50)