Завершилася остання гонка біатлонного сезону: виграла Юлія, але не з України

14 березня 2020, 17:50
Жіноча гонка-переслідування залишилася за представницею Франції. Через коронавірус більше змагань не буде

Жюлья Сімон / Фото: Reuters

У фінському Контіолахті завершилася остання гонка біатлонного сезону 2019/2020. Жіночий пасьют в рамках восьмого етапу Кубка світу виграла Юлія, але не українська. Чемпіонкою стала француженка Жюлья Сімон. Найкращою ж із українок на фініші була Анастасія Меркушина, у якої – 24-е місце. Після цього стріляючі лижники і лижниці роз'їжджаються по канікулах. Нагадаємо, заключний етап Кубка світу з біатлону в Норвегії не відбудеться через коронавірус.

• DNS Олена Підгрушна (Україна)

Як ми писали раніше, чоловічий сезон Кубка світу з біатлону закрив пасьют, який виграв Мартен Фуркад.Це була остання гонка знаменитого француза, що після цих змагань завершує свою кар'єру.