Захисник збірної України отримав дві зірочки за програний матч Кубка Іспанії

6 грудня 2018, 17:00
Василь Кравець та його "Луго" поступилися на виїзді "Леванте"

Василь Кравець і "Луго" 80 хвилин грали з "Леванте" внічию 0: 0, але потім пропустили.  Фото twitter.com/CDeportivoLugo

Після дострокового повернення зі збірної України через травму захисник Василь Кравець провів вже другий поєдинок за "Луго". Сьогодні його команда програла в гостях матч-відповідь 1/16 фіналу Кубка Іспанії одному з лідерів елітного дивізіону – "Леванте" (6-е місце в турнірній таблиці, поруч з "Реалом") – з рахунком 0: 2.

Перша зустріч завершилася внічию – 1: 1, у повторній рахунок 0: 0 тримався до 80-ї хвилини, поки не забив Коке. А вже на 90 + 3-й хвилині Двамена встановив остаточний результат.

Кравець провів на полі всю гру, закривав всю ліву бровку при тактичній схемі 3-5-2 і отримав від авторитетного видання Marca дві зірочки. Таку оцінку в матчі на сайті газети отримали ще три футболісти "Луго", включаючи воротаря, і п'ять футболістів "Леванте", в тому числі обидва автори забитих м'ячів.

Нагадаємо, що Василь Кравець в січні 2017 року став футболістом "Луго" , що виступає в другому під силу дивізіоні чемпіонату Іспанії. Відтоді 21-річний вихованець львівських "Карпат" зіграв 37 матчів у Сегунді, ще два – в Кубку Іспанії.