Захисник збірної Росії після поразки від Хорватії завершив кар'єру футболіста

8 липня 2018, 09:57
Матч Росія – Хорватія в чвертьфіналі ЧС-2018 став останнім для Сергія Ігнашевича

Захисник збірної Росії Сергій Ігнашевич

Захисник збірної Росії Сергій Ігнашевич оголосив про завершення кар'єри після поразки від Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу . Ігнашевич , який на клубному рівні виступав за ЦСКА , відіграв весь матч проти хорватів і точно пробив 11 – метровий у серії післяматчевих пенальті , в яких росіяни програли .

"Цей чемпіонат світу для мене останній . Це був останній турнір і останній матч в моїй футбольній кар'єрі . Якби не чемпіонат світу , я б закінчив раніше . Зараз у мене почуття радості і заспокоєння , закінчую на хорошій ноті , граю на чемпіонаті світу , в чвертьфіналі , у відмінній команді , з відмінним тренером , зі справжнім тренером . З футболістами , які віддають себе повністю в грі " , – сказав Ігнашевич.

Нагадаємо , що збірна Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу 2018в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилась у півфінал. Основний час матчу завершився з рахунком 1 : 1 , на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрій Крамаріча . У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс – гравця київського " Динамо " Домагоя Віди , але росіяни змогли відігратися – вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес . У серії пенальті хорвати були краще – 4 : 3 .

Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота росіян Віда після матчу прокричав на камеру " Слава Україні ! " .