"Зоря" забила "Динамо" за дві секунди до кінця матчу

18 вересня 2016, 21:25
Кияни третій поєдинок поспіль не можуть виграти в чемпіонаті України

Чемпіон країни київське "Динамо" продовжує буксувати в нинішньому розіграші Прем'єр-ліги. У третьому матчі поспіль кияни не можуть виграти. Після поразки від "Ворскли" і нічиєї з "Шахтарем", сьогодні підопічні Сергія Реброва вдома поступилися "Зорі".

Гості першими створили гольовий момент, коли на 14-й хвилині Соболь з меж штрафного влучив у штангу. Настільки небезпечно кияни відповіли лише в середині другого тайму, коли з вигідної позиції Гладкий не влучив у ворота. "Зоря" відповіла виходом один на один Любеновіча, який не зумів перекинути Шовковського.

Наприкінці кияни пішли на штурм і поплатилися за це. Швидка контратака луганчан, Петряк пройшов лівим флангом, зібрав навколо себе весь захист і віддав на неприкритого Опанасенка, який другим дотиком пробив повз Шовковського. До кінця компенсованого часу залишалося дві секунди. "Зоря" виграла – 1:0.