"Зоря" вперше в історії вийшла в фінал Кубка України, Зозуля влаштував масову бійку

11 травня 2016, 18:58
За сумою двох матчів луганський клуб обіграв "Дніпро"

"Зоря" відкрила рахунок. Фото ФК "Дніпро"

Сьогодні відбувся півфінальний матч Кубка України. "Зоря" після виїзної поразки (0:1) приймала в Запоріжжі "Дніпро". Під проливним дощем луганський клуб зумів виграти – 2:0. І вперше в своїй історії вийшов у фінал Кубка України.

Рахунок на 8-й хвилині відкрив Ліпартія, а на п'ятій компенсованій хвилині Тотовіцкій зі штрафного влучив у "дев'ятку".

Відразу після фінального свистка на поле вибіг форвард "Дніпра" Роман Зозуля, який не брав участі в матчі. З претензіями Роман накинувся на арбітра, вважаючи, що фолу не було. Романа тримали спочатку охоронці, потім гравці обох команд. Потім все переросло в масову бійку луганських і дніпропетровських футболістів. Гравці заспокоїлися лише в підтрибунному приміщенні.