"Зоря" вдруге обіграла "Лячі"

24 липня 2014, 22:29
Луганський клуб впевнено вийшов у наступний раунд Ліги Європи

Фото zarya-lugansk.com

Луганська "Зоря" на останніх хвилинах вирвала перемогу в албанської "Лячі" і завоювала путівку в третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи.

У домашньому поєдинку, який проходив на "Оболонь-Арені" в Києві, луганчани обіграли албанців – 2:1.

На 74-й хвилині зустрічі Нікола Ігнетьєвіч відкрив рахунок у матчі, але через 10 хвилин "Лячі" зусиллями Вальдана Німані зрівняла рахунок. Луганчани не стали задовольнятися нічиєю і на 88-й хвилині ще раз засмутили воротаря албанської команди. Цього разу відмітився Філіп Будковський.

Таким чином, "Зоря" у сумі двох зустрічей відсвяткувала впевнену перемогу з рахунком 5:1.

У наступному раунді українська команда зіграє з переможцем пари Мельде (Швеція) – Гориця (Словенія) (перший матч 4:1).

"Зоря – "Лячі" – 2:1

Голи: Ігнетьєвіч 74, Будковський 87 – Німані 85.

"Зоря": Шевченко, Хомченовський, Грицай (Білий 65), Петряк (Караваєв 60), Будковський, Ігнетьєвіч, Ярмаш, Вернидуб, Ліпартія (Любеновіч 46), Каменюка, Чайковський.

"Лячи": Вуядинович, Зефі, Текджя, Німані (Ндреца 90), Бульян, Вучяй, Сефа, Аденійі (Веляй 79), Шета, Челя (Сефгіні 68), Офойен.

Попередження: Ліпартія 37, Вернидуб 45, Ярмаш 83 – Текджя 51.