"Зоря" впустила перемогу в другому матчі поспіль, виграючи в два голи

29 жовтня 2017, 18:57
"Олександрія" за тайм відігралася в матчі з бронзовим призером Прем'єр-ліги

Луганська " Зоря " не зуміла втримати перемогу в матчі 14 – го туру чемпіонату України проти " Олександрії " .

Господарі поля повністю домінували в першій половині гри , що вилилося в голи Іурі і Громова . Українець , до слова , проводив 150 -й матч в рамках національного чемпіонату .

Однак, як і в кубковому матчі проти "Шахтаря" кілька днів тому , втримати перевагу підопічним Юрія Вернидуба не вдалося .

На початку другого тайму Старенький скоротив відставання для " Олександрії " , а потім Бондаренко красивим ударом здалеку зрівняв рахунок .

"Зоря" кинула всі сили в атаку, але їм не допомогли ні вихід ювіляра Любеновича, який проводив 300-й матч в чемпіонаті, ні видалення Паламаря у гостей.

"Зоря" – "Олександрія" – 2: 2
Голи: Юрі (11), Громов (34) – Старенький (53), Бондаренко (70)

"Зоря": Лунін, Опанасенко, Гордієнко, Сваток, Харатін (Бабенко, 72), Гречишкін, Андрієвський, Громов, Караваєв, Сілас (Любенович, 59), Юрі.

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Гітченко, Бондаренко, Бацула, Грицук (Козак, 84), Запорожан, Старенький, Чеботаєв (Каленчук, 43; Басов, 87), Сітало, Пономар.

Попередження: Паламар (17), Чеботаєв (40), Юрі (44), Харатін (45), Запорожан (67), Бацула (72).

Видалення: Паламар (80).

Нагадаємо, що раніше в 14 турі чемпіонату України
 "Шахтар" в Харкові зіграв внічию зі "Сталлю". "Гірники " першими відкрили рахунок у нчале першого тайму , але не змогли розвинути успіх і пропустили м'яч в середині другого тайму – 1 : 1 .

А "Зірка" несподівано обіграла "Ворсклу" на своєму полі . Клуб з Кропивницького перервав свою шестиматчеву серію без перемог .