"Зоря" сенсаційно розгромила АЕК у Лізі Європи (відео)

27 листопада 2020, 08:00
Луганчани забили три "сухі" м'ячі у ворота греків!

"Зоря" Луганськ / Фото: Reuters

Команду Віктора Скрипника прорвало! У четвер, 26 листопада, після трьох поразок на старті групового раунду Ліги Європи "Зоря" в Афінах розгромила АЕК з рахунком 3:0.

Огляд матчу АЕК – "Зоря" (0:3)

Усі свої голи "Зоря" забила в більшості після того, як у греків на 49-й хвилині був вилучений їхній український легіонер Шахов. Свою другу жовту картку він отримав за фол на Кочергіну.

На 61-й хвилині рахунок у матчі відкрив форвард "Зорі" Громов.

На 75-й хвилині невідпорного удару по воротах АЕКа завдав Кабаєв. Так рахунок став 2:0 на користь луганців.

А на 86-й хвилині розгром еллінів довершив Юрченко. Проти нього сфолили у штрафному майданчику господарів, і сам постраждалий реалізував пенальті – 3:0.

Таким чином "Зоря" зберігає, нехай і примарні, шанси на вихід до 1/16 фіналу Ліги Європи. В іншому матчі групи "Брага" і "Лестер" зіграли 3:3. Попереду ще два тури. Боротьба триває!

Для потрапляння до євровесни "Зорі" потрібно виграти матчі з "Лестером" і "Брагою". Але цього мало. Необхідно також, щоб АЕК в останніх двох турах набрав менше очок, ніж луганці, але при цьому не програв "Бразі".