"Зоря" розгромила запорізький "Металург"

8 листопада 2014, 18:53
Луганський клуб в Запоріжжі переміг з рахунком 3: 0 і посів чисте четверте місце в турнірній таблиці

"Зоря" пер

У матчі 12 туру чемпіонату України " Зоря " розгромила запорізький " Металург". Поєдинок в суботу був номінально домашнім для луганського клубу , але пройшов на "Славутич- Арені " у Запоріжжі і завершився з рахунком 3 : 0.

Дублем відзначився український нападник Філіп Будковський ( 54 і 84 хвилини ) , ще один гол на рахунку захисника Віталія Вернидуба ( 15 хв ) .

З середини другого тайму " Металург " грав у меншості : на 57-й хвилині другу жовту картку отримав чорногорський захисник Саша Балич .

Після цього матчу в активі " Зорі " стало 18 очок , у запорожців залишилося 9 балів .