"Зоря" розгромила "Олімпік" у другому матчі року в Прем'єр-лізі

28 лютого 2015, 15:49
У другому поєдинку 15 туру чемпіонату України зафіксована велика перемога луганського клубу

"Зоря" у Запоріжжі розгромила "Олімпік". Фото ФК "Зоря"

У другому матчі возобновившегося чемпіонату України "Зоря" розгромила "Олімпік". Поєдинок у суботу на стадіоні "Славутич-Арена" у Запоріжжі завершився з рахунком 5: 1 на користь команди

Вже в першому таймі рахунок став 3: 0. На 7-й хвилині хавбек "Зорі" Максим Малишев головою замкнув навіс з правого флангу, через шість хвилин півзахисник "Олімпіка" Максим Драченко вразив свої ворота після розіграшу кутового. На 31-й хвилині Руслан Малиновський точно реалізував пенальті, призначений за гру рукою у штрафному.

У другому таймі на 59-й хвилині четвертий гол у ворота донецького клубу забив Микита Каменюка, який вдало зіграв на добиванні після стандарту. Через 10 хвилин Андрій Пилявський головою замкнув навіс зі штрафного і довів рахунок до непристойного – 5: 0.

На 70-й хвилині гості нарешті забили гол престижу: Гегам Кадімян виявився першим на добиванні після того, як воротар "Зорі" відбив перед собою.

Таблиця чемпіонату України.

"Зоря" – "Олімпік" 5:1 (3:0)

Голи: Малишев (7), Малиновський (31, з пен), Каменюка (59), Пилявський (68) – Драченко (13, автогол), Кадімян (70)
Жовті картки: Каменюка (59), Опанасенко (63), Малиновський (64) – Тищенко (30), Дорошенко (50)