"Зоря" здобула вольову перемогу в Ужгороді

25 квітня 2015, 16:03
Програючи до 84-ї хвилини, команда Юрія Вернидуба забила два голи в кінцівці зустрічі і вирвала перемогу

"Зоря" на виїзді обіграла "Говерлу". Фото ФК "Зоря"

У стартовому матчі 21 туру чемпіонату України "Зоря" обіграла "Говерлу". Поєдинок у суботу в Ужгороді завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Юрія Вернидуба.

Господарі першими забили гол: на 42-й хвилині відзначився Сергій Мякушко. Здавалося, поєдинок так і завершиться мінімальною перемогою "Говерли", але в кінцівці зустрічі гостям вдалося забити два м'ячі і вирвати перемогу. На 84-й хвилині відзначився Желько Любенович, на 90-й – Джаба Ліпартія.

Після цього матчу в активі "Зорі" стало 34 очки (четверте місце), а у "Говерли" залишилося 17 очок (12-е місце).