"Зоря" на виїзді обіграла "Сталь" в чемпіонаті України

14 жовтня 2017, 19:08
Кам'янці не змогли реалізувати пенальті на початку зустрічі

Луганчани відвезли три очки. Фото

Сьогодні в поєдинку 12 туру чемпіонату України з футболу кам'янська " Сталь " на своєму полі приймала луганську " Зорю " .

Поєдинок розпочався дуже обнадійливо для господарів поля . Уже в дебюті зустрічі кам'янці заробили пенальті . Однак Орест Кузик не зміг переграти з " точки " Андрія Луніна .

До перерви команди обмінювалися небезпечними атаками , але голів глядачі так і не побачили . А на початку другого тайму " Зоря " вийшла вперед . Після навісу на ближню штангу , Василь Прийма головою відправив м'яч у сітку .

Відмінний шанс відігратися " Сталь " упустила на 72 -й хвилині , коли після удару Едгара Малакяна головою м'яч влучив у поперечину .

"Сталь" – "Зоря" – 0:1
Гол: Прийма (57)
Нереалізований пенальті: Кузик (8)

Нагадаємо , що відкривав 12 тур Прем'єр – ліги поєдинок лідерів . У захоплюючому матчі донецький "Шахтар" обіграв полтавську "Ворсклу" – 3:2.
А завтра одеський " Чорноморець " на своєму полі зустрінеться з київським " Динамо " (19:30 ) . напередодні матчуфутболісти і тренери "моряків" влаштували змагання з боулінгу.