"Зоря" мінімально обіграла "Верес", який грав в меншості

29 квітня 2018, 16:17
Весь другий тайм гості грали вдесятьох і програли з рахунком 0: 1

"Зоря" - "Верес" - 1:0. Фото ФК "Зоря"

У матчі 29 туру української Прем'єр-ліги "Зоря" обіграла "Верес". Поєдинок пройшов у неділю на "Славутич-Арені" в Запоріжжі і завершився з рахунком 1: 0.

Єдиний м'яч на 59-й хвилині забив бразильський нападник "Зорі" Юрі. На той час гості вже грали в меншості – на 50-й хвилині був видалений Володимир Адамюк.

Після цього матчу у "Зорі" стало 43 очки, команда займає третє місце в турнірній таблиці першої групи чемпіонату України. Луганчани ведуть боротьбу за "бронзу" Прем'єр-ліги з "Ворсклою", у якої всього на одне очко більше. Сьогодні "Ворскла" зіграє з "Динамо". У "Вереса" залишилося 33 очки, команда замикає першу шістку чемпіонату.

Свій наступний матч "Зоря" проведе 5 травня проти "Шахтаря" в Харкові, а "Верес" в той же день прийме "Ворсклу".

"Зоря" – "Верес" – 1: 0 (0: 0)
Гол: Юрі (59)
Жовті картки: Чечер (8), Юрі (19), Харатін (88), Кабан (90 + 5) – Сімінін (31), Соуза (40), Мягков (81)
Видалення: Адамюк (пряма червона картка)