"Зальцбург" створив сенсацію в Лізі Європи

13 квітня 2018, 00:02
Австрійський клуб після поразки 2:4 на виїзді вдома обіграв італійців з рахунком 4:1

"Зальцбург" в 1/4 фіналу Ліги <

У чвертьфінальному матчі Ліги Європи австрійський "Зальцбург" розгромив італійський "Лаціо" і вийшов до півфіналу турніру. Поєдинок відбувся у четвер у Австрії і завершився з рахунком 4:1.

У першому матчі тиждень тому в Італії "Лаціо" здобув перемогу з рахунком 4:2.

Всі голи в матчі-відповіді були забиті в другому таймі. Гості відкрили рахунок на 55-й хвилині зусиллями Чіро Іммобіле. А далі забивали лише господарі. Через хвилину після м'яча Чіро рахунок зрівняв Мунас Даббур (56-та хвилина), в середині другого тайму три голи були забиті всього за п'ять хвилин: відзначилися Амаду Хайдара (72), Хван Хі Чхан (74) і Штефан Лайнер (76).

Таким чином, за сумою двох матчів "Зальцбург" обіграв "Лаціо" з рахунком 6:5.

Жеребкування півфіналів і фіналу Ліги Європи відбудеться в швейцарському Ньоні в п'ятницю, 13 квітня.