Забили скільки хотіли і зупинилися: огляд матчу АПОЕЛ – "Реал" – 0:6

22 листопада 2017, 09:24
Футболісти "Реала" розгромили кіпрський клуб на виїзді і вийшли до плей-офф Ліги чемпіонів

Футболісти мадридського "Реала" розгромили на виїзді кіпрський АПОЕЛ в п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів і вийшли до плей-офф турніру.

Зустріч групи H відбулася в Нікосії у вівторок і завершилася перемогою "Реала" з рахунком 6:0. По два м'ячі забили Карім Бензема (39-та і 45-та хвилини) і Кріштіану Роналду (49, 54), ще по разу відзначилися Лука Модріч (23) і Начо Фернандес (41). Забивши шість м'ячів до 54-ої хвилині, гості зупинилися.

У паралельному матчі квартету Н лондонський "Тоттенхем" на виїзді здобув вольову перемогу над дортмундською "Боруссією". Відео голів "Боруссія" – "Тоттенхем" 1:2: на м'яч П'єра-Емеріка Обамеянга (31) лондонці відповіли м'ячами Харрі Кейна (49) і Сон Хинміна (76).

Перед заключним туром "Тоттенхем" набрав 13 очок і посідає перше місце, в активі "Реала", що йде слідом, на три бали менше. Обидві команди гарантували собі вихід до плей-офф. "Боруссія" і АПОЕЛ набрали по два очки.

У заключному турі "Реал" 6 грудня прийме "Боруссію", а "Тоттенхем" цього ж дня зіграє на своєму полі з АПОЕЛом.

В іншому матчі вівторка чемпіони України програли "Наполі": відео голів "Наполі" – "Шахтар" 3:0.