За "Шахтар" у грі з "Зорею" вдало дебютував чемпіон світу

20 вересня 2020, 19:29
У поєдинку проти луганчан захисник "гірників" Віктор Корнієнко відзначився результативною дією

Віктор Корнієнко / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У центральному матчі третього туру чемпіонату України з футболу в Запоріжжі, де "Зоря" і "Шахтар" зіграли внічию 2:2, за "гірників" дебютував переможець торішнього чемпіонату світу серед молоді – 21-річний Віктор Корнієнко. Він провів весь поєдинок, з першої до останньої хвилини, на позиції лівого захисника.

Дебют чемпіона світу за основу "Шахтаря" можна вважати досить успішним. На 17-й хвилині матчу з "Зорею" саме після флангового прострілу Віктора Корнієнка, який своєчасно долучився до атаки "гірників", Марлос відкрив рахунок.

Відзначимо, що Віктор Корнієнко народився в Полтаві. Раніше він виступав за молодіжні команди "Шахтаря", а минулий сезон провів на умовах оренди в "Маріуполі".

Нагадаємо, нічия, здобута в недільному матчі з "Шахтарем", принесла "Зорі" перше очко в новому чемпіонаті. Проте луганчани залишаються в підвалі турнірної таблиці. "Гірники" ж з чотирма пунктами йдуть шостими, маючи при цьому одну гру в запасі.

Даріо Срна – про трансфери "Шахтаря" і Луческу в "Динамо"