За 7 хвилин потрапив в історію: школяр забив рекордно "юний" гол чемпіонату Австралії

14 лютого 2020, 20:20
Нападник "Аделаїда Юнайтед" Мохамед Туре в 15 років став наймолодшим забивалою австралійської першості

Мохамед Туре / Фото: Twitter

П’ятнадцятирічний нападник австралійського клубу "Аделаїда Юнайтед" Мохамед Туре відзначився рекордно юним голом у матчі А-ліги з "Сентрал Кост Марінерс". Школяр вийшов на заміну на 77-й хвилині, а вже за 7 хвилин замкнув передачу з лівого флангу і подвоїв перевагу своєї команди. Зустріч завершилася перемогою "Аделаїди" з рахунком 2:0.

Як повідомляє Fox Sports Australia, Туре, якому в березні виповниться лише 16 років, встановив рекорд чемпіонату Австралії, ставши наймолодшим автором гола в історії змагань. Попередній рекордсмен першості вразив ворота суперника у віці 17 років. Таким чином, Мохамед перевершив досягнення свого попередника більш ніж на рік.

Цікаво, що лише минулого тижня Мохамед Туре дебютував в А-лізі і став третім у списку наймолодших футболістів в історії турніру. На момент виходу на поле форварду було 15 років і 320 днів.

Щоправда, вболівальники на рекордно юний гол в чемпіонаті Австралії відреагували по-різному: хто із захопленням, а хто – з іронією. Ось їхні коментарі у соціальних мережах:

• Талант!
  • А що ви робили в свої 15 років?
  • Мені не 15, а 50 років. І я б теж з такої позиції забив
  • Та будь-хто забив би, за винятком хіба що Антоні Марсьяля

Дивіться, як Роналду забиває в стилі Майкла Джордана

Як ми писали раніше, хлопчина з "Ліверпуля" підірвав соцмережі,забивши ударом через себе. Партнери шіснадцятирічного Гарві Елліотта після його шедевра схопилися за голови.