Південна Корея завоювала перше "золото" домашньої Олімпіади

10 лютого 2018, 15:24
Шорт-трекіст Лім Хе Чжун став найкращим на дистанції 1500 метрів

Лім Хе Чжун. Фото AFP

Шорт – трекіст Лім Хе Чжун приніс збірній Південної Кореї першу медаль Олімпійських ігор в Пхенчхані , завоювавши " золото " на дистанції 1500 метрів .

Лім Хе Чжун показав результат 2 хвилини 10,485 секунди – це новий олімпійський рекорд . " Срібло " у голландця Шінкі Кнегта ( 2 хвилини 10,555 секунди ) , " бронза " – у олімпійського атлета з Росії Семена Єлістратова ( 2 хвилини 10,687 секунди ) .

Україна в цьому виді спорту на Олімпіаді -2018 не представлена .

Раніше сьогодні на Олімпіаді в Пхенчханісформувався повністю голландський подіум в ковзанярському спорті. На дистанції 3000 метрів у жінок перші три місця зайняли спортсменки з однієї країни .

Нагадаємо , що раніше сьогодні буврозіграний перший комплект медалей Олімпіади- лижниця Шарлотт Калла зі Швеції завоювала дебютне " золото " Ігор -2018 .

Пізніше пройшла перша біатлонна гонка, в якій українки не потрапили на п'єдестал. Лаура Дальмаєр завоювала золоту медаль в спринті , наш кращий результат – 14 – е місце Віти Семеренко .

Нагадаємо , що Олімпіада -2018 в південнокорейському Пхенчхані пройде з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграно рекордну для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти. Стежити за Білими Іграми зручно в спеціальному розділі на нашому сайті .