"Ювентус" видав неймовірну кінцівку матчу з "Сампдорією", але програв

19 листопада 2017, 20:05
Футболісти "Ювентуса" програвали 0: 3 до 90-ї хвилини, але змогли відквитати два м'ячі до фінального свистка

"Сампдорія" - "Ювентус" - 2: 1. фото AFP

<p>"Сампдорія" – "Ювентус" – 2: 1. фото AFP</p>

Діючий чемпіон Італії з футболу "Ювентус" програв "Сампдорії" в матчі 13-го туру Серії А.

Зустріч пройшла в Генуї в неділю і завершилася з рахунком 3: 2. Цікаво, що до 90-ї хвилини матчу рахунок був 3: 0 на користь господарів, у складі яких голи забили Дуван Сапата (52-а хвилина), Лукас Торрейра (71) і Джанмарко Феррарі (79), у гостей на 91-й хвилині пенальті реалізував Гонсало Ігуаїн, на 94-й відзначився Пауло Дибала.

У цій грі перервалася чотириматчева переможна серія "Ювентуса" в серії А. Команда набрала 31 очко і посідає друге місце в турнірній таблиці, поступаючись чотирма очками лідируючому "Наполі".

Раніше в суботу "Наполі" обіграв "Мілан" з рахунком 2: 1 і тепер готуватиметься до матчу групового етапу Ліги чемпіонів проти "Шахтаря" в хорошому настрої. Матч відбудеться у вівторок, 21 листопада.

У попередньому, 12 турі чемпіонату Італії, несподівано втратив очки лідер чемпіонату "Наполі", який не зумів забити середняку "К'єво". А "Мілан" на виїзді всуху обіграв одного з аутсайдерів чемпіонату – "Сассуоло". Також "Рома" на виїзді обіграла "Фіорентину" з рахунком 4: 2, а "Лаціо" вдома не зміг зіграти з "Удінезі" через сильну зливу.