"Ювентус" стартував у новому чемпіонаті Італії з розгрому

19 серпня 2017, 21:06
Буффон відбив пенальті, призначений після перегляду відеоповтору

Гонсало Ігуаїн забив третій гол у

Чемпіон Італії "Ювентус" розпочав захист титулу з розгромної перемоги. У першому турі Серії А туринці на своєму полі знищили "Кальярі".

Вже на 12-й хвилині Маріо Манджукич рахунок відкрив, Пауло Дібала перед перервою подвоїв перевагу "Ювентуса", а Гонсало Ігуаїн після перерви довів рахунок до розгромного.

Гості мали прекрасний шанс на забити гол ще за рахунку 1: 0, проте Дієго Фаріас не зумів переграти Джанлуїджі Буффона з 11-метрової відмітки. Відзначимо, що арбітр зустрічі призначив пенальті тільки після перегляду відеоповтору.

У другому таймі на полі з'явилися зіркові новачки "старої синьйори" – на 71 хвилині на поле вийшов
Блез Матюїді, а через кілька хвилин на заміну вийшов і Дуглас Коста.

Нагадаємо , раніше " Ювентус " поступився " Лаціо " в матчі за Суперкубок Італії.