"Ювентус" шокував "Реал" на другій хвилині в Лізі чемпіонів

11 квітня 2018, 22:26
Маріо Манджукич забив гол на другій хвилині, а в кінці першого тайму оформив дубль

Маріо Манджукич відкрив рахунок на другій хвилині матчу "Реал" - "Ювентус". фото AFP

У чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів між іспанським "Реалом" і італійським "Ювентусом" рахунок відкритий вже на другій хвилині! Надію "Старій сеньйорі" подарував Маріо Манджукич.

Нагадаємо, що в першому поєдинку, який пройшов тиждень тому в Турині, мадридський клуб зумів здобути перемогу з рахунком 3: 0.

Відзначимо, що лідер "Реала" Кріштіану Роналду проводить 150-й матч в Лізі чемпіонів. Цікаво, що в десяти попередніх поєдинках поспіль португальський нападаючий відрізнявся забитим голом.

На 14-й хвилині гравець мадридського клубу Іско забив гол з гострого кута, добиваючи після атаки від Кріштіану Роналду, але арбітр відмінив взяття воріт через міліметровий офсайд.

Дуже активний початок матчу, обидві команди мають безліч моментів. "Реал" – "Ювентус" дивитися онлайн можна на ТБ і в інтернеті, повний розклад трансляцій.

На 37-й хвилині матчу Маріо Манджукич зробив дубль! Ще один гол, і "Ювентус" буде близький до повторення вчорашньої сенсації, коли "Рома" змогла розгромити "Барселону" і вийти в півфінал.