"Ювентус" зазнав першої домашньої поразки за два роки

14 жовтня 2017, 21:18
Туринський клуб поступився "Лаціо" в чемпіонаті Італії

Дібала не забив пенальті. Фото AFP

В поєдинку 8 туру чемпіонату Італії з футболу зустрічалися команди які ведуть боротьбу за скудетто . На своєму полі туринський " Ювентус " приймав римський " Лаціо " . Поєдинок завершився перемогою гостей – 2 : 1 .

Все починалося для " Ювентуса " дуже добре . На 23-й хвилині Дуглас Коста відкрив рахунок , забивши перший гол в складі туринського клубу . Однак на 47 -й хвилині Чіро Іммобіле зрівняв рахунок , а на 54 -й – оформив дубль , реалізувавши пенальті . У " Ювентуса " був шикарний шанс уникнути поразки на сьомий компенсованій хвилині . Однак Пауло Дібала не реалізував пенальті .

Цікаво , що " Ювентус " зазнав першої домашньої поразки у всіх турнірах з серпня 2015 року.

Напередодні стало відомо , що "Мілан" втрачає багаторічного спонсора через китайських інвесторів : німецький виробник екіпіровки не чекатиме завершення поточного контракту .

До речі , перед міланським дербі , яке пройде в неділю, екс – гравець " Інтера" Марко Матерацці згадав кумедну історію, як син ходив з ним по місту в футболці "Мілана".