"Ювентус" здобув вольову перемогу в останньому турі чемпіонату Італії

27 травня 2017, 21:57
17-річний нападник "Юве" Мойзе Кін став першим футболістом 2000 року народження, якому вдалося забити гол у Серії А

"Ювентус" виграв свій останній матч

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>"</span><span>Ювентус</span><span>"</span> <span>виграв</span> <span>свій</span> <span>останній</span> <span>матч</span

"Ювентус", достроково оформив чемпіонський титул в серії А в нинішньому сезоні, обіграв "Болонью" в матчі заключного 38-го туру чемпіонату Італії.

Зустріч в суботу в Болоньї завершилася з рахунком 2: 1 на користь "старої синьйори". У складі господарів відзначився Сафір Таїдер (52-а хвилина). У гостей голи забили Пауло Дібала (70) і 17-річний Мойзе Кін (90 + 4).

Кін, що з'явився на полі на 79-й хвилині, став першим футболістом 2000 року народження, якому вдалося відзначитися забитим м'ячем у серії A.

"Ювентус" набрав 91 очко. "Болонья" з 41 балом займає 15-е місце.

В іншому матчі дня "Аталанта" перемогла вдома "К'єво" з рахунком 1: 0. Клуб з Бергамо набрав 72 очки і вийшов на четверте місце в чемпіонаті, обійшовши "Лаціо", який, правда, свій матч 38-го туру ще не провів. Веронська команда з 43 очками стала 14-ю.

Останній тур чемпіонату Італії: розклад, результати, таблиця