"Ювентус" обіграв "Наполі" у півфіналі Кубка Італії

28 лютого 2017, 23:47
Матч-відповідь відбудеться 5 квітня в Неаполі

Ігуаїн забив за "Юве". Фото AFP

"Ювентус" виграв у "Наполі" у першому матчі півфіналу Кубка Італії. Зустріч проходила в Турині і завершилася з рахунком – 3:1.

На 36-й хвилині гості відкрили рахунок. Лоренцо Інсіньє на швидкості підбіг до лівого краю чужого штрафного і підрізав м'яч на дальню штангу, звідки ворота ударом в дев'ятку розстріляв Хосе Кальєхон. У дебюті другого тайму Маріо Манджукіч кинув м'яч з ауту в штрафну на Пауло Дібалу, проти якого зфолив Каліду Кулібалі. Постраждалий холоднокровно реалізував пенальті, вдаривши на силу.

На 64-й хвилині Хуан Куадрадо після розіграшу кутового зробив навіс, на який невдало з воріт вийшов Пепе Рейна, Кулібалі головою підрізав м'яч собі за спину на Гонсало Ігуаїна, який з гострого кута вразив порожні ворота. Чотири хвилини по тому у контратаці "Ювентуса" Дібала зробив пас на Куадрадо, який пішов від Рейні, спіткнувшись об його руку. Суддя знову призначив пенальті і Дібала оформив дубль.

Матч-відповідь відбудеться 5 квітня в Неаполі.