"Ювентус" і "ПСЖ" забили п'ять голів в товариському матчі. Огляд матчу

27 липня 2017, 13:14
Маркізіо ударом з пенальті на останніх хвилинах приніс перемогу туринському клубу

"Ювентус" вирвав перемогу у "ПСЖ" в матчі Міжнародного кубка чемпіонів. Зустріч відбулася на стадіоні "Хард Рок" в Майамі і завершилася з рахунком 3: 2 на користь туринців.

На 45-й хвилині Гонсало Ігуаїн вивів "Ювентус" вперед. На 53-й хвилині 20-річний португальський нападаючий парижан Гонсалу Гуедеш рахунок зрівняв. Туринці вдруге повели в рахунку на 62-й хвилині завдяки голу Клаудіо Маркізіо.

Хав'єр Пасторе на 80-й хвилині знову зробив рахунок нічийним, однак незадовго до закінчення основного часу матчу Маркізіо реалізував пенальті, оформивши дубль і принісши перемогу "старій синьйорі".

Раніше в рамках турніру "Манчестер Сіті" з українцем Зінченком у складі розгромив "Реал", а "Барселона" мінімально обіграла "Манчестер Юнайтед".

Також був опублікований огляд переможного матчу "Динамо" в кваліфикації Ліги чемпіонів проти "Янг Бойз".

"ПСЖ" – "Ювентус" – 2:3
Голи: Гуедеш (53), Пасторе (80) – Ігуаїн (45), Маркізіо (62, 89, пен)